Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków - grupowe ubezpieczenie wędkarzy

Wszyscy Członkowie Okręgu PZW Wałbrzych, którzy nabyli uprawnienia do wędkowania podlegają grupowemu ubezpieczeniu. Umowa ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków osób uczestniczących w kulturze fizycznej (wędkarstwo) została podpisana pomiędzy Uprawnionym do rybactwa a Colonnade Insurance S.A. i obowiązuje od dnia 1 stycznia 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku.

Osoby ubezpieczone: Osoba, która jest członkiem Okręgu PZW w Wałbrzychu, opłaciła składkę członkowską i posiada ważną legitymację na dany rok. Wypłata odszkodowania nastąpi po potwierdzeniu powyższego w Okręgu PZW.

Okres ochrony: Podczas indywidualnego lub zbiorowego statutowego wypełniania obowiązków, korzystania z wód - wędkarstwo o charakterze sportowo - rekreacyjnym w tym m.in. uprawianie sportu wędkarskiego, rekreacyjne korzystanie z wód, uczestnictwa w imprezach w czasie zebrań, odpraw oraz wykonywania czynności zleconych przez władze PZW (np. kontrole w ramach SSR) oraz w drodze do i z miejsca ubezpieczenia. Zakres terytorialny  - Polska.

W celu załatwienia formalności związanych z wypłaceniem kwot w ramach ww. ubezpieczenia ---> KLIKNIJ

Kontakt telefoniczny - 22 / 528 51 00

Dane polisy: